• 0
    • سبد خرید شما خالی است.

فروش محصولات شرکت مادپارت بدون تغییر قیمت، کماکان تا اطلاع ثانوی

صفحه اصلی » اخبار » فروش محصولات شرکت مادپارت بدون تغییر قیمت، کماکان تا اطلاع ثانوی
۱۷ اردیبهشت

فروش محصولات شرکت مادپارت بدون تغییر قیمت، کماکان تا اطلاع ثانوی

  • ملت شریف و سرافراز همانند یک پیکر واحد و متشکل از اقوام ترک و فارس و لر و عرب و بلوچ و …، در گذر زمان و طی قرنهای متمادی، همواره با اتحاد و همبستگی خود توانسته است از امواج خروشان بحرانها، جنگها و تحریمها عبور نماید.

در این روزها، نوسانات اقتصادی و ارزی، بدلیل اضطراب عمومی در سطح جامعه ناشی از ابهام درباره آینده، و متاسفانه در برخی موارد طمع و زیاده‌خواهی برخی، تشدید شده است.

لذا، شرکت مادپارت بعنوان یکی از مهمترین فعالان بازار یدک و نقش‌آفرینان اصلی این حوزه، با تکیه بر پشتوانه برخی قطعه‌سازان اصلی کشور نظیر اورند پیشرو، جنرال‌کب پارس، پارت پلاستیک خراسان، آذران پارت و … بمنظور کمک به کاهش التهاب بازار یدک و حفظ آرامش در بازار، سیاستهای زیر را در پیش خواهد گرفت:

فروش محصولات شرکت مادپارت بدون تغییر قیمت، کماکان تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

با توجه به اینکه مادپارت، یک شرکت بازرگانی بوده و محصولات خود را از شرکتهای تولیدکننده اصلی یا کشورهای خارجی تامین می‌نماید، با برگزاری جلسات مداوم و مذاکرات، سعی خواهد نمود تا شرکتهای تولیدکننده را متقاعدد نماید که حداقل افزایشها را در قیمت محصولات تولیدی اعمال کنند.

شرکت مادپارت، با بهبود چابکی و بهره‌وری و کاهش هزینه‌های خود، سعی می‌نماید تا تمام کالاها را با حداقل سود و قیمت نزدیک به قیمت شرکتهای تولیدکننده همکار، به دست نمایندگان و مشتریان برساند. البته بدیهی است که افزایش قیمت ناشی از قیمت ارز برای قطعات برقی و سنسورها و همچنین افزایش قیمت مواد اولیه شرکتهای تولیدکننده، اجتناب ناپذیر است.

از تمامی نمایندگان و مشتریان تقاضا داریم بمنظور رعایت حقوق مصرف‌کننده نهایی و اقشار مستضعف، از گرانفروشی، احتکار، سودهای غیرمنصفانه و … خودداری نمایند.

شرکت مادپارت از تمامی شرکتها، برندها، و فعالان اصلی بازار یدک تقاضا دارد با همراهی و مساعدت خود، به ما در ایجاد آرامش در بازار یدک، یاری رسانند.

از تمامی مشتریان عزیز تقاضا داریم بمنظور کمک به تامین مواد اولیه و قطعات و محصولات، از هرگونه دیرکرد در تسویه فاکتورها و بدحسابی در پرداختها، خودداری نمایند.

اولویت ارسال سفارشات مشتریان و نمایندگان ارجمند، بر اساس اولویت ارسال لیست صورت اجناس از سوی نمایندگان و همچنین میزان خوش حسابی مشتریان، تعیین خواهد شد.

با همدلی، ایران ما همواره استوار خواهد بود.