• 0
    • سبد خرید شما خالی است.

قوانین و مقررات سایت

صفحه اصلی » قوانین و مقررات سایت

قوانین عمومی:

کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت آذرین مادپارت راز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربران محترم نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه می باشند. در صورت نقض مقررات از سوی هر کاربر یا ایجاد اختلال یا مشکل در عملکرد وب سایت و یا لطمه به حقوق سایرین بنابر دستور مقامات قضایی یا قانونی صالح و یا حسب صلاحدید، شرکت آذرین  مادپارت راز می تواند استفاده از خدمات و حساب کاربری کاربر را محدود یا ممنوع نموده یا به تعلیق درآورد و یا آن را مسدود نماید، اما مسئولیتی دیگر در قبال کاربران و کسب و کارهای خصوصی و عمومی نخواهد داشت و عواقب احتمالی تخلف، بر عهده کاربر خواهد بود و شرکت آذرین مادپارت راز می تواند مراتب را به مراجع ذی صلاح اعلام نماید.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود ، به ثبت سفارش در سایت آذرین مادپارت راز اقدام نماید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

  1. تعریف روز کاری از شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. شرکت آذرین مادپارت راز به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
  2. شرکت آذرین مادپارت راز مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارشات ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای شرکت مادپارت  محفوظ است.
  3. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

شرایط ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری:

  1. ایجاد حساب کاربری تنها توسط شرکت مادپارت صورت می پذیرد و درخواست ایجاد حساب کاربری در بخش…. امکان پذیر می باشد.
  2. مسئولیت استفاده و حفاظت از اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور به عهده ی کاربر بوده و نیز هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت میگیرد. کاربر در قبال هرگونه استفاده از حساب کاربری خود ولو توسط دیگری مسئول است. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت مقررات توسط کاربر باشد، برعهده ایشان بوده و شرکت اذرین مادپارت راز می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.